Ж

 

 

візуалізація графа

Візуалізація графа є спосіб представлення структурної інформації у вигляді діаграм абстрактних графів і мереж. Це має важливі додатки в області мережевих технологій, біоінформатики, розробки програмного забезпечення, баз даних і веб-дизайну, машинного навчання, так і в візуальних інтерфейсів для інших технічних областей.

Graphviz з відкритим вихідним кодом це програмне забезпечення для візуалізації графів. Вона має кілька основних наборів інструментів - програм. Дивіться галерею для Образців набору инстументов. Вона також має веб та інтерактивні графічні інтерфейси, і допоміжні інструменти, бібліотеки і мовні прив'язки. Ми не можемо розмістити багато роботи в GUI редакторі але є досить багато зовнішніх проектів і навіть комерційних програм, які включають Graphviz. Ви можете знайти деякі з них в розділі Ресурси.

Graphviz Програм - набір інструментів бере опис графів, з текстової мови, і робить діаграми в зручному форматі, наприклад, на зображеннях і SVG для веб-сторінок, PDF або Postscript для включення в інші документи, або відображаються в браузері інтерактивні діаграми. (Graphviz Також підтримує GXL, XML-діалект.)

Graphviz має багато корисних функцій для конкретних діаграм, такі як вибір варіантів кольору, шрифтів, табличні макети вузлів, стилі ліній, гіперпосилання, Роллан призначених для користувача форм.

На практиці, графіки, як правило, генеруються від зовнішніх джерел даних, але вони також можуть бути створені і змінені вручну, або як текстові файли або в графічному редакторі. (Graphviz не був призначений для заміни Visio, так що це, ймовірно, засмучує, щоб намагатися використовувати його таким чином.)

 

план розвитку

точка - `` ієрархічні '' або шаруваті малюнки спрямованих графів. Це стандартний інструмент для використання, якщо ребра мають спрямованість. точка цілі ребер в одному напрямку (зверху вниз або зліва направо), а потім намагається уникнути перетинання краю і зменшити довжину ребра.
Neato - `` еластичний набір інструментів '.  Це стандартний інструмент для використання, якщо графік не надто великий (близько 100 вузлів) і ви не знаєте, нічого ще про це. Neato намагається мінімізувати глобальні функції енергії, що еквівалентно статистичному багатовимірному масштабування. Рішення досягається за допомогою стрес мажорірованія, хоча це і старше Камада-Каваї алгоритму, використовуючи найшвидшого спуску, також доступний. FDP-Fruchterman реалізує Рейнгольд включає також евристичний многосеточние вирішувач, який обробляє великі графіки і кластерні неорієнтовані графи.
FDP - `` еластичний набір інструментів, аналогічні Neato, але робить це за рахунок зменшення сил, а не роботи з енергією. FDP-Fruchterman реалізує Рейнгольд еврістіre включаючи многосеточние вирішувач, який обробляє великі графіки і кластерних неорієнтовані графи.
ПРМФ - многомасштабна версія FDP для верстки великих графів.
twopi - радіальний набір інструментів, після Graham Wills 97. Вузли розташовуються на концентричних колах в залежності від їх віддаленості від даного кореневого вузла. Ви можете встановити кореневий вузол, або нехай це зробить twopi.
Circo - кільцевої набір інструментів, після Six і Tollis 99, Kauffman і Wiese 02. Це підходить для деяких діаграм декількох циклічних структур, таких як деякі телекомунікаційні мережі.

вьюер

  • точкове - старий настроюється Unix/X Windows вьюевер, який згодом був портований під ОС Microsoft Windows.
  • tcldot - TCL / TK скриптова мова для розширення Graphviz
  • WebDot - tcldot WWW сценарій сервіс для графіки в HTML-документах.

    Також ІСНУЄ спрощена Деліріум написана на Perl.

  • Граппа - Java пакет для графіків з повним Java графом структурою даних
  • ZGRViewer - який заснований на SVG - масштабованому вьювері графів для перегляду великих графів.
  • Mac OS X GraphViz
  • Смірна - OpenGL прототип вюверів

фільтри

  • gvpr є загально-цільовим потоковим редактором графа, в дусі AWK, SED (або думають про Perl, якщо ви не знаєте, що це).

приклади додатків

Контакти

Якщо у вас є помилка або ви вважаєте, що щось не працює, як очікувалося, будь ласка, про звіт відправте помилку Використовуючи Форму .
Якщо у вас є загальний запитання чи не знаєте , як все це працює, будь ласка, обміркуйте пости в першу чергу з Graphviz список розсилки . Ми стежимо за списком розсилки, але Є також багато користувачів, які можуть в змозі відповісти вам краще або швидше, ніж ми. Будь ласка, не надсилайте докладні звіти про помилки туди.
Джон Ellson (для задач із збіркою, установкою, настроюванням програмного забезпечення або цього веб-сервера)
Емден Gansner (з усіх питань, пов'язаними з наборами інструментів)
Іфань Ху (внести свій вклад в приклади графіки)
Аріф Білгін (для питань пов'язаних з ОС Windows)

Дуайт Перрі (з питань пов'язаними з веб сайтом)

останні коментарі

how long does cocaine stay in your system

List of translations